Dusit International Türkiye’ye Maslak 1453 ile Geliyor

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, "Dusit International ile Abduljawad Holding, Türkiye'nin güçlü ekonomisine ve istikrarına güvendiklerini gösterdiler.

453

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, “Dusit International ile Abduljawad Holding, Türkiye’nin güçlü ekonomisine ve istikrarına güvendiklerini gösterdiler.

Yaklaşık 250 milyon dolar değerinde bir yabancı yatırımı konuşuyoruz.” değerlendirmesinde bulundu. Ağaoğlu Şirketler Grubundan yapılan açıklamaya göre, yaşamın başladığı Maslak 1453’te B3 ve C15 kulelerini alan Abduljawad Holding, 4 kıtada 29 turizm tesisi işleten Dusit International ile B3 blok için anlaştı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ağaoğlu, Tayland merkezli küresel bir marka olan Dusit International ile Abduljawad Holding’in dünyaya örnek olacak cesur bir kararla Türkiye’ye yatırım yaptığını belirterek, “Türkiye’nin güçlü ekonomisine ve istikrarına güvendiklerini gösterdiler.

Yaklaşık 250 milyon dolar değerinde bir yabancı yatırımı konuşuyoruz. Bu girişimin maddi değeri kadar sembolik değeri de var.” ifadelerini kullandı.

​Haberin devamı için tıklayın