MAERSK LINE Tayland-Avustralya Hizmeti’ni Başlatıyor

Danimarkalı taşıyıcı Maersk Line Taylant’lı ihracatçılar ve ithalatçılar ile Tayland ve Avustralya arasındaki ilk ve tek doğrudan hizmetini başlatıyor.

644

Danimarkalı taşıyıcı Maersk Line Taylant’lı ihracatçılar ve ithalatçılar ile Tayland ve Avustralya arasındaki ilk ve tek doğrudan hizmetini başlatıyor.

Doğrudan hizmet ilk olarak 4 Ekim 2015 tarihinde Laem Chabang limanından yola çıkması planlanıyor. Fremantle, Adelaide, Melbourne, Sydney ve Brisbane: haftalık hizmet Avustralya ana limanlara Tayland bağlayacak. Bo Wegener (Maersk Line at Genel Müdürü) Biz Tayland ve Avustralya arasındaki ticarette iyi bir büyüme görüyoruz ve daha hızlı geçiş süresi ve daha yüksek güvenilirlik ihracatçılar ve ithalatçılar sağlayacak  için doğrudan hizmet sunarak bu büyümeyi teşvik ediyoruz dedi.

Tayland Avustralya’ya ihracat büyük ölçüde elektronik ve otomobil parçaları da dahil olmak üzere tüketim malları içermektedir. İthalat öncelikle tahıllar, saman, metal ve kağıttan oluşmaktadır.Maersk Line  genel müdürü biz 60 yıldan fazla Tayland’da faaliyet göstermekteyiz ve bu önemli pazardaki hizmet genişletmeye devam edeceğiz . Boomerang hizmet doğrudan yatırım Tay ihracat ve ithalatın büyümesini kolaylaştırmak için Maersk Line’ın bağlılığının başka bir örnektir dedi.

Haftalık hizmetler aşağıda yer olan limanlar üzerinden olacağı bilgisi verildi. İşte O Limanlar Sydney – – Melbourne – Brisbane Fremantle -Tanjung Pelepas – Singapur – Laem Chabang – Tanjung Pelepas – Singapur – Fremantle- Adelaide – Melbourne – Sydney – Brisbane – Yokohama – Osaka – Busan – Qingdao -Shanghai – Ningbo – Brisbane.Kısa vadede fiyatlandırma yüksek olacak olsa da, Avustralya konteyner nakliyesinin geleceği parlak görünüyor.  

Doğrudan hizmet ilk olarak 4 Ekim 2015 tarihinde Laem Chabang limanından yola çıkması planlanıyor. İlk taşımayı ise Maersk firmasının gemisi olan Maersk Virginia ile yapılacağı tahmin ediliyor.