Önce Kız Arkadaşını Öldürdü, Sonra Tabancayı Ağzına Sokup Ateş Etti! Olay Kameralara Yansıdı

Tayland'da kız arkadaşıyla barışmak isteyen adam, isteği reddedilince kız arkadaşını göğsünden vurdu. Daha sonra silahı ağzına sokup tetiğe bastı.

598

Tayland’da kız arkadaşıyla barışmak isteyen adam, isteği reddedilince kız arkadaşını göğsünden vurdu. Daha sonra silahı ağzına sokup tetiğe bastı.

Tayland’da 24 yaşındaki Pukkapong Chittarom isimli adam, ayrıldığı 21 yaşındaki kız arkadaşı Natchareeya Thaprajit ile tekrar barışmak istedi. Kız arkadaşı bu teklifi kabul etmeyince, kız arkadaşını tek kurşun ile göğsünden vurup öldürdü. Daha sonra silahı ağzına sokup tetiğe bastı.

TABANCAYI AĞZINA GÖTÜRÜP TETİĞE BASTI 
Görüntülerde, üniversite öğrencisi olan genç kız başka bir arkadaşı ile kaldığı yurttan dışarı çıktı. Daha sonra erkek arkadaşı kendisi ile konuşmak istediğini söyledi Kız arkadaşı konuşmak istemediğini söyledi. Genç kız arkadaşı ile gitmeye hazırlandığı sırada eski erkek arkadaşı genç kızın göğsüne ateş etti. Daha sonra genç kızın başında bir müddet duran adam tabancayı kendi ağzına götürüp ateşledi. Genç kız hayatını kaybederken, erkek arkadaşı ise kurtuldu.