Tayland’da Çin Malı Çakma iPhone ve Samsung Piyasada

863

Çin sahte üretim yapmakta sınır tanımadığını bir kez daha gösterdi. Iphone 6 ve Samsung 5’i piyasaya çıkartan Çin üreticileri birebir aynı özelliklere sahip telefonu yok satıyor. 

Çin sahte üretim yapmakta sınır tanımadığını bir kez daha gösterdi. Son kurban olan sahte Iphone 6 ve Samsung 5’i piyasaya çıkartan Çin üreticileri birebir aynı özelliklere sahip telefonu yok satıyor.

Tayland Çin mali telefon fiyatları:
iPhone 6 – 5500 baht
iPhone 6 Plus – 6000 baht
iPhone 5s – 4500 baht
Samsung s5 – 3890 baht
Samsung Note 4 – 5590 baht

Bakalım Apple nasıl bir hamle yapacak?
Sahte iPhone 6 Üretimi Başladı Çin çakma ürün yapmakta sınır tanımıyor. Her geçen gün yeniçıkan teknoloji ürünlerinin taklitlerini yapan Çin Bu kez Apple’ı çok kızdıracak. Apple’nin son ürünü İphone 6 Çin’in son kurbanı oldu. 

Lenovo Apple’yi Taklit etmişti
Daha önce Lenovo’nun ürettiği iPhone 6 benzeri Lenovo Sisley isimli akıllı telefon iPhone 6 benzerliğiyle çok eleştirilmişti. Çin’de üretilen Dakele 3 isimli yeni iPhone 6 klonu, android işlemciye sahip telefon Aralık ayında satışa çıktı. Dakele 3, gücünü 64-bit, sekiz çekirdekli MediaTek MT6572 yonga setinden alıyor. Android 4.4 KitKat işletim sistemine sahip olan cihazda 3 GB RAM, 13 MP arka kamera gibi özellikler yer alıyor.