Tayland’da Uzun Süreli Tayland Oturma İzni Nasıl Alınır?

Tayland her ne kadar kolay vatandaşlık veren ülkeler arasında yer almasa da sunduğu vize programları ile cazip olmayı sürdürüyor. Yurtdışında yaşamak isteyenlerin mutlaka değerlendirmesi gereken ülkeler arasında yer alan Tayland, uygulamaya koyduğu oturma vizesi programı ile yabancı uyruklulara Tayland'da 20 yıla kadar oturma imkanı tanıyor. Bu programlardan uygun olanı seçmek ise Taylanda yerleşmek isteyenlerin atacakları ilk adımı oluşturuyor.

1543

Tayland her ne kadar kolay vatandaşlık veren ülkeler arasında yer almasa da sunduğu vize programları ile cazip olmayı sürdürüyor. Yurtdışında yaşamak isteyenlerin mutlaka değerlendirmesi gereken ülkeler arasında yer alan Tayland, uygulamaya koyduğu oturma vizesi programı ile yabancı uyruklulara Tayland’da 20 yıla kadar oturma imkanı tanıyor. Bu programlardan uygun olanı seçmek ise Taylanda yerleşmek isteyenlerin atacakları ilk adımı oluşturuyor.

Tayland Oturma İzni Nasıl Alınır? 
Thailand Elite özel yatırım programı, Taylanda yerleşmek isteyenlerin ve bunun için Tayland oturma iznine ihtiyacı olanlara yönelik yürütülen bir vize programıdır ve Tayland Turizm Bakanlığı’nın iştiraki olan Thailand Privilege Card Company Limited (TPC) tarafından yürütülmektedir. Tayland’da yaşamanıza olanak sağlayacak bu vize türüne başvurabilmeniz için “Thailand Elite” üyesi olmanız gerekiyor.

Thailand Elite Dahilinde Uzun Süreli Oturma Vizesi Alabilirsiniz
Thailand Elite dahilinde 7 program bulunuyor. Tayland’a yerleşmek isteyenlerin mutlaka incelemesi gereken bu programların her birinin geçerlilikleri, avantajları ve maliyetleri değişiyor.

Diğer şartlar ve haberin devamı için burayı tıklayınız