Taylandlı Çocuklar Da Artık Çilek Odasında Uyuyacak

Bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde tasarladığı tematik ürünleriyle yurt içi ve yurt dışında her yaşın sevgisini kazanan Çilek, Tayland'ın Bankgkok şehrinde mağaza açtı.

521

Bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde tasarladığı tematik ürünleriyle yurt içi ve yurt dışında her yaşın sevgisini kazanan Çilek, Tayland’ın Bankgkok şehrinde mağaza açtı.

Açılışa, Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Çilek, Tayland’ın Türkiye Konsolosu Yekta Kamil Noyan, yerel medya kuruluşları, ülkenin tanınmış sanatçıları ve iş kadınları çocukları ile birlikte katıldı.

Türkiye’nin sevilen markası Çilek, yurt içinde ve yurt dışında büyümesini sürdürüyor. 2015 yılının başından bu yana çok sayıda yeni mağazaya imza atan Çilek, son olarak Tayland’ın Bangkok şehrinde mağaza açtı. Açılışa, Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Çilek ile Tayland Türkiye Konsolosu Yekta Kamil Noyan, ülkenin önde gelen sanatçıları ve iş kadınları çocuklarıyla katıldı. Yerel basının da takip ettiği açılışta Çilek ürünlerine ilgi büyüktü. Çilek’in, Bangkok’taki mağazası şehrin en popüler yerleşim yeri olan Sukhumvit 49 bölgesinde yer alıyor.

3 yıl içinde 2 mağaza daha hedefleniyor

Tüm dünyada olduğu gibi Taylandlı çocukların da büyük sevgisini kazanan Çilek, birbirinden farklı ve eğlenceli odalarıyla çocukları mutlu etmeye devam ediyor. Tayland’daki ilk mağazasını açan ve önümüzdeki üç yıl içerisinde ülkedeki mağaza sayısını üçe çıkarmayı hedefleyen Çilek, gelecek dönemde yurt dışındaki yatırımlarına devam ederek, özellikle İngiltere, Amerika, , Güney Afrika, Almanya, Fransa ve Çin gibi ülkelere gidip, mevcut ülkelerde de mağaza sayılarını artırmayı planlıyor.