Türk ürünleri Tayland pazarında

Tayland’da marketlerinde Türk ürünleri raflardaki yerlerini almaya başladı.

653

Tayland’da marketlerinde Türk ürünleri raflardaki yerlerini almaya başladı.
 
Bangkok merkezli Good Food Co., Ltd şirketi, Tayland marketine Türk ürünlerinin gelişini sağlayan yıllardır hizmet veren şirketlerden birisi.
 
Halihazırda, Ülker,Evyap, Eczacıbaşı, Elvan markalarının tek yetkili genel distribütörü olan firma, yakın gelecekte farklı distributorlukleri de bünyesine katarak ürün çeşitliliğini geliştirmeye ve satış noktalarını arttırmaya devam ediyor. 
 
Bugün itibarı ile 656 noktada satışı olan firmanın sene sonu hedefi 1,000 nokta. 
 
Good Food Trading Co., Ltd firmasının yetkilisi Tayland Haber’e verdiği demeçte su an ülkede Ülker ürünlerinden Çokoprens, Çokokrem, Dido, Halley, Ülker Çubuk Kraker, Cola Turka, Çamlıca, Ülker çikolatalı Gofret gibi tanıdık isimlerin ve yine ülkemizin en önemli Kişisel Bakım ürünleri firması olan Evyap ürünlerinden Duru Şampuan, Duru Düş Jeli, Duru Likit Sabun, Duru Kalıp Sabunlar, Arko Men Traş Köpüğü, Arko Men Traş Jeli, Traş Kremi, Arko Kremler, Arko Kalıp sabun çeşitleri, Emotionve Privacy Deodorantlar gibi yaklaşık 90 ayrı ürünü raflarda gormenizin mümkün olduğunu belirtti. 
 
Ürünleri ülkenin popüler marketlerden olan Gourmet Süpermarket (Ülker – Evyap tüm ürünler), Tops (Evyap – 16 ürün), CJ Express (Evyap-16 ürün), Villa Market (Pattaya-Bang Na ve Paradise Park Evyap-23 ürün), EveandBoy (Tüm Evyap ürünleri), Lawson (4 Evyap-15 Ülker ürünü) ve Home Fresh Mart (Ülker-Evyap tüm ürünler) Süpermarketlerinde bulmak mümkün. 
 
Good Food Trading Co., Ltd firma yetkilisi yakın zaman içinde Koç Holding’in TAT ürün ailesinden Domates Salçası, Ketçap, Mayonez, Turşu, Közlenmiş Biber ve Patlıcan, Biber Salçası ve birçok ürünün daha marketlerde yerini alacağını belirtti ve Elvan Grubu’na ait süpriz ürünlerinde Kasım, Aralık aylarında mutlaka marketlerde yerini alacağını ekledi. 
 
Ürün çeşitliliği adına bu gunuk son haberimiz ise Eczacıbaşı grubuna ait Ipek Kağıt grubundan. Çok kısa sürede Selpak Mendil, Silen peçete gibi yine son derece alışık olduğumuz ürünlerin de ülkeye getirilme çabaları sonuç vermeye başladı. Kısa süre içinde 40 çeşit Selpak ve Silen grubu ürünlerini de raflarda görebileceğiz.
 
Ürünlerin bulunduğu bazı alışveriş merkezleri ise, Siam Paragon, Emporium Mall, EmQuartier, Terminal 21 Asoke, The Mall Ngamwongwan, The Mall Bangkae, The Mall Bangkapi , Crystal Design Center(CDC), The Promenade, Huahin, Korat, Huamark.