2017 Fil Polo Turnuvası Bangkok’da başladı

2017 Kraliyet Kupası Fil Polo Turnuvası(2017 King's Cup Elephant Polo Tournament) Tayland'ın başkenti Bangkok'da gösterişli bir açılışla başladı.

641

2017 Kraliyet Kupası Fil Polo Turnuvası(2017 King’s Cup Elephant Polo Tournament) Tayland’ın başkenti Bangkok’da gösterişli bir açılışla başladı.


Tayland’da 2001’den bu yana düzenlenen yardım kampanyası etkinlikleri, dünyanın en ünlü turnuvalarından biri haline geldi. Pazar sona erecek olan bu yılki turnuvaya 20 fil ve farklı ülkelerden 10 takım katılıyor.

Turnuva, başkent Bangkok’daki Anantara Riverside Bangkok Resort’de gerçekleşiyor. Turnuva, ülkedeki en büyük yardım etkinliklerinden ve en büyük turizm aktivitelerinden de biri.Gelen izleyiciler için günün değişik saatlerinde turnuva haricinde gösteriler yapılmakta.

Turnuvanın amacı, ülkedeki fillerin yaşam standardının yükseltilmesi için yardım toplamak. Şu ana kadar toplanan yardım miktarının 1 milyon dolar civarında olduğu belirtildi. Filler ilk gün kendilerine sunulan açık büfe yemek ile karınlarını doyurdu.

2017 Kral Kupası Fil Polo Turnuvası Tayland'ın başkenti Bangkok'daki Anantara Chaopraya Resort Otel'de çeşitli…

Posted by Tayland Haber – Asean News on Thursday, March 9, 2017