Bangkok’da telefon nerden alınır?

Aslında spot mu alınmalı garantili mi sorusundan evvel spot ya da garantili telefonların alınabileceği en uygun ve güvenilir yer neresidir Bangkok'da.

739

Aslında spot mu alınmalı garantili mi sorusundan evvel spot ya da garantili telefonların alınabileceği en uygun ve güvenilir yer neresidir Bangkok’da.

Tayland’in başkenti Bangkok’daki MBK ( Mahboonkrong – มาบุญครอง ) alışveriş merkezinin 4. katında bulunan telefoncular katında, sıfır ve ikinci el telefon bulabilirsiniz.

Elinizdeki telefonu satabilir, telefon tamiri yaptırabilir, aksesuar alabilirsiniz. MBK alışveriş merkezindeki 4. katta yüz 50’den fazla telefoncu bulabilirsiniz. Burada spot ve garantili telefonlar bulabilirsiniz.

Kredi kartı ile odemelerinizde yüzde iki veya dört komisyon alıyorlar. Telefon fiyatları hakkında 3-4 dükkâna fiyat sorduktan sonra genel bilgi edinip, üzerine pazarlık ederek telefon sahibi olabilirsiniz.

Metro ile alışveriş merkezine gidebilirsiniz, BTS National Stadium istasyonunda indiğinizde alışveriş merkezine direk giriş bulunmaktadır.

Harita için…