Bangkok’ta Doğal Lezzetler Doğrudan Evinize Gelsin!

659

Bangkok’ta artan Kovid19 vaka sayıları nedeni ile insanlar dışarı çıkma konusunda tedirginlik yaşamakta, ama aynı anda evinizin ihtiyaçlarını almak zorundasınız. Bu durumda Freshket devreye giriyor.

Tay vatandaşı olan Ponglada Paniangwet ve Tuangploi Chiwalaksanangkoon tarafından 2017 yılında kurulan Freshket, açıldığı günden beri müşterini memnun etmeye devam ediyor. Freshket ilk başlarda pazar ürünlerini, pazar fiyatına ve daha taze bir şekilde müşterileri ile buluşturuyordu. 2021’de ise ürün bayisini 4000’e çıkartarak, ülkede binlerce eve ürün teslimi haricinde yaklaşık 3500 restoranda günlük mutfak ihtiyaçlarını tedarik ediyor.

www.freshket.co websitesi üzerinden ürünlere bakabilir, akıllı telefonlara programını indirebilirsiniz. android için (buraya tıklayın), iOS için (buraya tıklayın).

Sistem Tayca ve Ingilizce olarak hizmet vermekte, müşteri hizmelerinde İngilizce konuşan çalışanlar bulunmakta, ödeme online olarak yapılmakta. Ürünlerde tazelik önem taşımakta, paketleme sistemleri çok güzel ürünler evinize geldiğinde herhangi bir ezilme söz konusu olmamakta. Yumurtalariniz kırılmadan kapınızda.

Kovid19’da pazar’a veya alışveriş merkezine gidip risk almaktansa, aynı fiyata ve daha tazesini alabiliyorsunuz.