Bangkok’ta gökyüzünde yemek keyfi

Tayland'in başkenti Bangkok'da 50 mt yükseklikte yemek keyfi.

898

Tayland’in başkenti Bangkok’da 50 mt yükseklikte yemek keyfi.

Sukhumvit caddesinde hizmete girecek olan Gökyüzünde yemek keyfi (Dinner in the sky) profesyonellerden oluşan bir ekip ve size her zaman hizmet edecek aşçı, garson ve şovmenleri ile 50 mt. yükseklikte eşsiz bir manzara ve muhteşem bir yemek sunuyor. Dinner in the sky 21 Aralık tarihinde kapılarını müşterilerine acicak 28 Şubat 2018 tarihinde kapanicak.
 
Vinç yardımı ile gökyüzüne adeta asılı olan gökyüzünde yemek keyfi (Dinner in the sky) 22 kişi kapasiteli ve müşteri isteklerine göre hemen her yerde, her şehirde hizmet veriyor. Gökyüzünde yemek keyfi (Dinner in the sky) da yemeğinizi yerken diğer taraftan da bir konser, spor aktivitesi veya çevrenizdeki tüm güzellikleri rahatlıkla izlemeniz mümkün.
 
Ayrıca güvenlik konusunda endişesi olanlar için hemen belirtelim Dinner in the sky da her türlü güvenlik önlemi alınmış ve sistem Alman normu olan DIN 4112 ye uygun olarak dizayn edilmiştir.
 
Yemek, ufak düğün organizasyonları, özel toplantılarınız gibi her aktivite için kiralayabileceğiniz Dinner in the sky Türkiye dahil hemen her ülkede hizmet vermektedir.
 
 Harita için : buraya tıklayınız
 Sıkça Sorulan Sorular : buraya tıklayınız

https://web.facebook.com/ditsThailand/posts/371701043300788